Bilietų pardavimo pradžia ir pirmieji trys pranešėjai

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad jau nuo šiandien galite įsigyti bilietus į pirmąją WordCamp Lietuva konferenciją!

PIRKTI

Galite pasirinkti iš dviejų rūšių bilietų: Dalyvio ir Mikro-rėmėjo. Mikro-rėmėjo bilietas – tai specialus bilieto tipas norintiems paremti konferencijos organizavimą 100€ suma. Jį įsigiję, įgausite renginio rėmėjo statusą ir būsite pristatytas kaip rėmėjas.

Įsigiję tiek Dalyvio, tiek Mikro-rėmėjo bilietus ne tik stebėsite konferencijos pranešimus bei dalyvausite dirbtuvėse, bet ir vaišinsitės užkandžiais bei pietumis ir gausite renginio marškinėlius bei vardinę dalyvio kortelę su oficialia WordPress juostele.

Ir tai ne vienintelė gera naujiena – kadangi iki konferencijos liko vos mėnesis, pradedame skelbti mūsų pranešėjus. Susipažinkite su pirmaisiais trimis:

Arūnas Liuiza

Arūnas – patyręs WordPress asas ir turi didelį tiek teorinių, tiek praktinių žinių bagažą. Po jo pranešimo, padidės ir jūsiškis!

Ieva Ruškytė-Jasinskienė

Iš Ievos išmoksime tinkamai analizuoti ir įvertinti web projektus – o tai juk ne mažiau svarbu, nei kokybiškai juos įgyvendinti.

Audrius Grinys

Audrius yra vienas iš tų unikalių žmonių, kurie sugeba suprasti abi puses IT versle – programuotojus ir verslo atstovus – taip užtikrindamas sklandų projektų įgyvendinimą. Kai kurias iš savo paslapčių, kaip jam tai pavyksta, jis atskleis WordCamp Lietuva dalyviams.

Bilietų kiekis ribotas, todėl griebkite savuosius dabar ir susitikime rugsėjo 19 d., Vilniuje!

PIRKTI