Dirbtuvės “E-parduotuvė nuo A iki Z” su WordPress

Ar įmanoma per dieną sukurti funkcionuojančią elektroninę parduotuvę? Net jeigu nežinote nuo ko pradėti? Mes sakome, kad su WordPress – žinoma įmanoma! Ir ne tik sakome, bet ir pažadame – parodysime.

WordCamp Lietuva konferencijos metu atskiroje salėje vyks specialus pranešimų ciklas “E-parduotuvė nuo A iki Z”. Ši konferencijos dalis orientuota į naujokus – tuos, kurie nėra naudoję WordPress, arba nebandę jo pagalba susikurti elektroninės parduotuvės. Taip pat šie pranešimai neabejotinai bus naudingi tiems, kurie planuoja ar jau kažką pardavinėja internetu.

Šis pranešimų ciklas ypatingas – jis vyks dirbtuvių principu, tai yra – viskas bus daroma Jums prieš akis, ekrane. Dirbtuvių pabaigoje turėsime veikiančią e-parduotuvę – vos per vieną dieną! Parodysime ir paaiškinsime viską nuo pačių pagrindų iki patarimų kaip prižiūrėti jau veikiančią parduotuvę. Sužinosite kaip:

  • užregistruoti domeną bei užsakyti hostingą
  • instaliuoti WordPress
  • išsirinkti temą ir įskiepius
  • susikurti e-parduotuvę su WooCommerce
  • susidėti savo produktus
  • pildyti užsakymus

Taip pat patarsime ir atsakysime į klausimus kaip vykdyti e-parduotuvės veiklą legaliai Lietuvoje, užtikrinti savo parduotuvės saugumą, kas ir kaip yra SEO bei kokie pagrindiniai būdai reklamuoti savo e-parduotuvę internete ir socialiniuose tinkluose.

Išsamią dirbtuvių programą paskelbsime jau greitai, todėl nepamirškite užsisakyti pranešimų apie naujienas į savo el.paštą ir/ar sekti mus FaceBook’e! Tuomet pirmieji sužinosite visas naujienas apie renginį bei bilietų pardavimo pradžią.

Taip pat primename, kad vis dar galite pateikti paraišką ir tapti konferencijos pranešėju – tai galite daryti iki rugpjūčio 15 dienos, čia: https://2015.lithuania.wordcamp.org/tapk-praneseju/

© Shopping cart icon by Vicons Design / The Noun Project
© Euro icon by Lloyd Humphreys / The Noun Project