Padėka rėmėjams

WordCamp konferencija yra ne komercinis renginys, todėl gana nemažą dalį to, kiek puiki ir patogi ji bus dalyviams, lemia rėmėjai. Džiaugiamės, kad pati pirmoji WordCamp Lietuva konferencija sulaukė patikimų įmonių dėmesio ir norime joms ypatingai padėkoti už paramą.

PLATININIS RĖMĖJAS

Jetpack

jetpack
Jetpack yra nemokamas WordPress įskiepis, kuris palengvina tinklalapių valdymą, sujungdamas juos su WordPress.com. Daugiau informacijos: http://jetpack.me Dėkojame Jetpack!

DEIMANTINIAI RĖMĖJAI

Bluehost

bluehost
Bluehost yra WordPress partneris nuo 2005 ir savo serveriuose aptarnauja daugiau nei milijoną WordPress tinklalapių. Dėkojame BlueHost!

GoDaddy

godaddy
GoDaddy savo misija laiko radikaliai pakeisti pasaulinę ekonomiką ir atsukti ją į smulkųjį verslą – padedant žmonėms jį pradėti lengvai, augti užtikrintai ir veikti sėkmingai. Dėkojame GoDaddy!

PlanetHoster

planethoster
PlanetHoster siūlo aukščiausios kokybės hostingo paslaugas WordPress naudotojams visame pasaulyje. Dėkojame PlanetHoster!

AUKSINIAI RĖMĖJAI

Serveriai.lt

serveriai.lt
Serveriai.lt – hostingo paslaugų lyderis Lietuvoje. Dėkojame Serveriai.lt!

SKRISK.lt

skrisk.lt
SKRISK.lt – lėktuvų bilietų rezervavimo sistema yra vienos didžiausių Lietuvoje verslo kelionių agentūros UAB „BPC Travel“ projektas, leidžiantis patogiai ir paprastai iš bet kurio pasaulio taško internetu rezervuotis lėktuvo bilietą. Dėkojame Skrisk.lt!

ManageWP

managewp
ManageWP yra pirmoji ir labiausiai išvystyta WordPress valdymo paslauga, sukurta WordPress tinklalapių administratoriams. Dėkojame ManageWP!

WPML

wpml
WPML paverčia WordPress tinklalapius daugiakalbiais. Daugiau informacijos galite rasti http://wpml.org Dėkojame WPML!

MIKRO RĖMĖJAI

Dėkojame ir mikro-rėmėjams!