Rėmėjai

Dėkojame visiems rėmėjams, prisidedantiems prie WordCamp Lietuva organizavimo.

Rėmėju galite tapti ir Jūs!

Specialiame įraše Paremkite renginį rasite daugiau informacijos, kaip galite padėti.

PLATININIS RĖMĖJAS

Jetpack

jetpack
Jetpack yra nemokamas WordPress įskiepis, kuris palengvina tinklalapių valdymą, sujungdamas juos su WordPress.com. Tai suteikia galimybę naudotis tokiais įrankiais kaip Photon (globalus atvaizdų CDN), uptime’o stebėjimas, apsauga prieš brute force, lankytojų srauto didinimo įrankiai, vienas prisijungimas į visus Jūsų valdomus tinklalapius bei automatinis ir/ar masinis įskiepių atnaujinimas. Taip pat Jetpack suteikia daugiau galimybių keisti Jūsų tinklalapio išvaizdą nenaudojant papildomų įskiepių. Daugiau informacijos: http://jetpack.me

DEIMANTINIAI RĖMĖJAI

Bluehost

bluehost
Bluehost yra WordPress partneris nuo 2005 ir savo serveriuose aptarnauja daugiau nei milijoną WordPress tinklalapių. Šios įmonės tikslas yra teikti kokybiškas hostingo paslaugas bei klientų pagalbą už geriausią įmanomą kainą. Bluehost nuolatos seka naujoves bei atnaujina savo paslaugas ir infrastruktūrą be papildomų išlaidų klientams. Prisijunkite prie milijono kitų tinklalapių savininkų, kurie jau pasirinko Bluehost ir įsitikinkite.

GoDaddy

godaddy
GoDaddy savo misija laiko radikaliai pakeisti pasaulinę ekonomiką ir atsukti ją į smulkųjį verslą – padedant žmonėms jį pradėti lengvai, augti užtikrintai ir veikti sėkmingai. Turėdami daugiau nei 12 milijonų klientų iš viso pasaulio ir valdydami 57 milijonus domenų, GoDaddy suteikia smulkaus verslo savininkams įrankius, kuriais jie gali išpildyti savo idėjas, susikurti puikų online įvaizdį, pritraukti naujų klientų ir valdyti savo verslą.

PlanetHoster

planethoster
PlanetHoster siūlo aukščiausios kokybės hostingo paslaugas WordPress naudotojams visame pasaulyje. Ar Jums reiktų paprasto shared hostingo, valdomo VPS, dedikuoto serverio ar kažko dar daugiau, PlanetHoster klientai teigia, kad būtent čia šie teisingai įkainoti, daugybę įrankių ir funkcijų turintys hostingo sprendimai pranoko jų lūkesčius. Sertifikuoti PlanetHoster inžinieriai turi daug patirties su WordPress. Jie dirba, siekdami užtikrinti, kad Jūsų WordPress tinklalapis veiktų greitai ir būtų laikomas saugioje, 24/7 stebimoje aplinkoje. Jei norite savo lankytojams pasiūlyti geriausius įspūdžius, laikyti savo tinklalapį Europoje arba Šiaurės Amerikoje, tuomet PlanetHoster gali būti tinkamas pasirinkimas.

AUKSINIAI RĖMĖJAI

Serveriai.lt

serveriai.lt
Serveriai.lt – hostingo paslaugų lyderis Lietuvoje. Ypatingą dėmesį skiria klientų informacijos saugumui ir konfidencialumui užtikrinti. Serverius talpina tik moderniose serverių saugyklose, kurias 24×7 saugo apsaugos komanda. Naudoja tik aukštos kokybės, nuolatiniam didelių resursų reikalaujančiam darbui pritaikytą techninę įrangą, nuolat atnaujina serverių programinę įrangą. Serverius administruoja tik kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys serverių administratoriai. Pasitelkę unikalią monitoringo įrangą, kuri nuolat stebi visus jų serverius iš kelių žemynų, sužino apie iškilusias problemas greičiau nei jas pastebi naudotojai ir operatyviai išsprendžia bet kuriuo paros metu. Nors paslaugų valdymas yra gana paprastas ir aiškus, klientų aptarnavimo skyrius operatyviai suteikia pagalbą septynias dienas per savaitę.

SKRISK.lt

skrisk.lt
SKRISK.lt – lėktuvų bilietų rezervavimo sistema yra vienos didžiausių Lietuvoje verslo kelionių agentūros UAB „BPC Travel“ projektas, leidžiantis patogiai ir paprastai iš bet kurio pasaulio taško internetu rezervuotis lėktuvo bilietą.

SKRISK.lt – patogi lėktuvų bilietų rezervavimo sistema per TRUMPĄ LAIKĄ leidžianti rezervuoti lėktuvo bilietą į bet kurį pasaulio oro uostą.

ManageWP

managewp
ManageWP yra pirmoji ir labiausiai išvystyta WordPress valdymo paslauga, sukurta WordPress vartotojams tinklalapių administratoriams. ManageWP įgalina vartotojus centralizuotai valdyti betkokį skaičių WordPress svetainių, suteikdama valdymo, stebėjimo, atsarginių kopijų darymo, publikavimo galimybes bei padedanti tvarkytis su Jūsų WordPress tinklalapio saugumu.

WPML

wpml
WPML paverčia WordPress tinklalapius daugiakalbiais. Šis unikalus įskiepis veikia kartu su caching’u, SEO ir e-komercijos įskiepiais, bei leidžia sukurti pilnai daugiakalbę aplinką Jūsų lankytojams, kad ir koks tinklalapis tai būtų. WPML gali būti naudojamas tiek paprastiems tinklaraščiams, tiek dideliems portalams, įmonių bei organizacijų svetainėms bei elektroninėms parduotuvėms. Su WPML gali išversti tinklalapyje viską – pradedant turiniu, meniu, valdikliais ir baigiant temos bei įskiepių tekstais. WPML šiuo metu naudoja daugiau nei 400,000 komercinių tinklalapių visame pasaulyje. Daugiau informacijos galite rasti http://wpml.org

MIKRO RĖMĖJAI