WordCamp Lietuva – pagaliau!

Jau oficialu – pirmoji WordCamp Lietuva konferencija vyks Vilniuje, rugsėjo 19 dieną.

Tai pagrindinis metų renginys visiems Lietuvoje besidomintiems ir naudojantiems WordPress. Planuojama jį rengti kasmet, ir taip suvienyti WP bendruomenę mūsų šalyje, dalintis patirtimi bei žiniomis apie populiariausią pasaulyje TVS, susirasti draugų ir bendraminčių bei galų gale – puikiai praleisti laiką.

Vilnius – pirmojo WordCamp’o miestas

Ką gi daugiau galėjome pasirinkti debiutui, jei ne sostinę. Nors Lietuvos WP bendruomenė kol kas nėra itin aktyvi, būtent Vilniuje įvyko jau 3 WordPress meetup’ai, WordCamp’o “mažieji broliai”. Būtent jie parodė, kad poreikis WordCamp’ui Lietuvoje yra, ir susiformavus organizatorių komandai, nekantraujame parodyti Jums, ką ruošiame.

vilnius1

Esame įsitikinę, kad į Vilnių atvykti nesudėtinga iš bet kurio Lietuvos kampelio, o dauguma ir neblogai pažįsta šį miestą ar čia gyvena. Jei visgi reiktų kokios nors pagalbos dėl atvykimo ar apsigyvenimo, drąsiai susisiekite su mumis – padėsime!

Konferencijos vieta

WordCamp Lietuva 2015 vyks moderniame Socialinių Mokslų kolegijos pastate (Kalvarijų g. 137E), kurį nesunku rasti ir lengva atvykti iš bet kurios Vilniaus vietos.

smk1

Šviesios ir patogios erdvės, visa reikiama infrastruktūra, puikūs vadovai – štai dėl ko pirmasis WordCamp vyks Socialinių Mokslų Kolegijoje. Daugiau apie konferencijos vietą bei nuorodas, kaip atvykti rasite Renginio vieta.

Bendraukime

Naujienas apie renginį skelbsime čia, norėdami nepraleisti svarbių žinių, užsisakykite naujus įrašus į el.paštą ir viską sužinosite pirmieji (forma kairiame šone).

Šiuo metu ypač laukiame norinčių renginį paremti arba pasidalinti jame savo žiniomis/nuomone nuo scenos!

© Panorama of Vilnius uptown (Lithuania) by Lestat (Jan Mehlich) / Wikimedia Commons / CC-BY-SA-3.0 / GFDL
© Cathedral in Vilnius by Pudelek (Marcin Szala) / CC-BY-SA-3.0