Pranešėjai

Susipažinkite su WordCamp Lietuva 2015 pranešėjais!

Zbignev Gečis

gecisZbignev Gečis – UI/UX dizaineris, IT įmonės “Indigo kids” bendra-įkūrėjas. Dizaino srityje dirba virš 14 metų. Konsultuoja klientus patogumo, verslo proceso optimizavimo, estetikos klausimais.

Dirbo su tokiais prekių ženklais kaip MTV, Swedbank, Ikea, SEB, Commercial Union, Tele2, Philip Morris, Nordea.

Milena Gečis

DSC_345777Milena Gečis yra profesionali teisininkė, sugebanti efektyviai spręsti IT versle kylančias teisines problemas.

Savo teisinę karjerą pradėjo dirbdama žinomose advokatų kontorose ir konsultuodama klientus aktualiais civilinės, darbo, sutarčių bei įmonių teisės klausimais.

Šarūnas Toleikis

sarunas-toleikisŠarūnas Toleikis yra programinės įrangos architektas, turintis daugiau nei 14 metų patirtį vystant informacines sistemas ir intelektinius produktus.

Mokamų ir nemokamų WordPress įskiepių bei WordPress pagrindu veikiančių interneto aplikacijų architektas, tarptautinės WordPress sprendimus teikiančios komandos narys. Internete labiau žinomas pseudonimu Saru Tole.

Šarūnas yra daugelio straipsnių apie programavimą autorius ir vadovėlio “Kompiuterija” bendraautorius. Visada nusiteikęs dalintis įžvalgomis apie programų vystymo inžinerinius ir žmogiškuosius aspektus.

Vladas Sapranavičius

DSCF1577Vladas jau 15 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje su Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Beneliukso ir JAV rinkomis.

Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas “E-komercija”.

Šiuo metu Vladas konsultuoja el. verslus interneto rinkodaros klausimais, rengia seminarus interneto rinkodaros temomis, veda kassavaitinę tiesioginę laidą interneto rinkodaros ir el. verslo entuziastams interneto TV Webseminarai, dėsto interneto rinkodarą Vilniaus universitete.

Rasa Urbanavičiūtė

RasaUrbanaviciuteRasa – tinklaraštininkė ir Agile metodologijos mėgėja. Taip pat Rasa šiuo metu dirba programuotoja tarptautinėje komandoje, kurios dalis yra kitoje šalyje.

Bedirbdama Rasa įgijo didžiulę patirtį elektroninių įrankių naudojime, kurie yra neišvengiami kasdieniniame komandos darbe, bei įgalina ją dirbti kur kas produktyviau.

Rasa jau prieš ketverius metus turėjo idėją suorganizuoti WordCamp Lietuvoje, nes tuo metu tiek draugėms, tiek draugams dažnai padėdavo kurti tinklalapius su WordPress. Tą sykį idėja ir teliko tik idėja, tačiau šiemet, nors ir tiesiogiai nebedirba su WordPress, Rasa nusprendė prisidėti prie WordCamp Lietuva, ir pasidalinti savo sukaupta patirtimi tapdama viena iš konferencijos pranešėjų.

Giedrius Lužinas

giedrius-luzinasGiedrius Lužinas, konsultacinės įmonės UAB „Mano konsultantas“ savininkas ir projektų vystytojas. Pradėjus karjerą nuo draudimo konsultanto, vėliau karjera vystėsi kaip pardavimo grupės vadovo, mokymų instruktoriaus, kol įkūrė nuosavą agentūrą.

Giedrius nuolatos gilina žinias pardavimų srityje, veda seminarus apie tai kaip parduoti efektyviai, t.y. suteikti potencialiam klientui visas reikiamas priemones, kad jis apsipirktų, o ne kad jam prekė būtų įkišta. Giedrius WordCamp konferencijoje siekia pasidalinti savo įžvalgomis ir patirtimi apie tai, kaip parduoti klientui idėją, o tada jis jau pats pirks jūsų teikiamus sprendimus.

Ieva Ruškytė-Jasinskienė

fotoJau daugiau nei 10 metų Ieva yra verslo analitikė.

Savo karjerą pradėjo nuo darbo banke, specializavosi įmonių ir kredito analizės srityje, vėliau pasuko pardavimų analizės kryptimi.

Šiuo metu Ieva domisi web bei lojalumo analitika savo įmonėje DataMagic.

Arūnas Liuiza

1623710_10153769587280154_1299513629_nArūnas yra WordPress įskiepių kūrėjas, su WordPress dirba nuo 2.6.3 versijos. Jis yra sukūręs 6 atvirus, vieną mokamą ir daugybę specializuotų WordPress įskiepių. Netrukus išleis knygą apie WordPress įskiepių kūrimą.

Projektų KlauskAruno ir Tribuna.lt įkūrėjas, buvusio populiariaus IT naujienų portalo FWD.lt komandos narys.

Be programavimo, Arūnas domisi ir dalyvauja žurnalistiniuose bei ekonomikos simuliacijos žaidimų projektuose.

Audrius Grinys

604054_4999899917017_309102934_nIT srityje Audrius dirba daugiau nei penkis metus. Per tą laiką, jam teko dirbti projektų vadovo, IT marketingisto ir IT vadovo pozicijose.

Šiuo metu Audrius yra vykdomasis direktorius interneto žiniasklaidos įmonėje. Todėl pagrindinė jo užduotis – kiekvieną dieną būti jungiamąja grandimi tarp verslo ir IT komandos. Todėl bet kokį projektą jis mato plačiai, suvokia jį iš visų pusių, atrasdamas ryšius tarp verslo procesų ir techninių sprendimų bei jų įgyvendinimo. Audriaus darbo sritis taip pat skatina jį nuolat bandyti naujus web ir mobilius sprendimus, tuo pačiu visada juos jungiant į visą verslo visumą.

Audriaus žinios, patirtis ir įžvalgos tikrai bus įdomios IT srityje dirbantiems vadovams, vadybininkams, verslininkams ir marketingo specialistams.